Labas mielas drauge,

Džiaugiamės matydami Tave mūsų „Simbos namuose“. Jeigu jau čia užsukai – kviečiu susipažinti:

Esu Živilė, vieno nuostabaus berniuko Žygimanto, kurį švelniai vadinu mano Simba, mama. Visą gyvenimą tvirtai žinojau, kad užaugusi norėčiau padėti žmonėms ir šią savo viziją siejau su teisininko darbu. Baigiau mokyklą, įstojau į universitetą, pabaigiau teisės studijas ir po dviejų metų darbo pagal specialybę pajaučiau, kad viduje kažkas ne taip, kažko trūksta, tik dar nesupratau ko. Tuomet su vyru priėmėme sprendimą, kad galbūt metas išeiti motinystės atostogų ir per tą laiką permąstyti ko dar aš noriu iš savo gyvenimo bei pažiūrėti kur vėjas mus nuneš.

Tai štai taip šiandien atsidūriau čia kur stoviu dabar: prie „Simbos krautuvėlės“ namų slenksčio, svetingai laukdama naujų svečių, esamų ir būsimų draugų. Todėl kviečiu jus užeiti, pasižvalgyti ir pabendrauti.

Tikiuosi, kad šiuose namuose rasite daugiau nei tik daiktus, kurie Jums palengvins ir pagerins Jūsų namų buitį. Noriu, kad šiuose namuose rastumėte žinias, patarimus, istorijas, palaikymą, įsiklausymą bei supratimą ir visuomet išeitumėte pilnais glėbiais, kišenėmis ir širdimi. O tai kas jas užpildys – renkatės tik Jūs patys.

Taigi, kviečiu sekti mūsų parduotuvę bei socialinius tinklus bei semtis žinias ir patirtį, kuria noriu su Jumis pasidalinti. Tikiuosi kada nors gyvenimas suteiks man galimybę pakviesti jus gyvam pokalbiui, todėl sakau ne sudie, o iki pasimatymo mielas drauge!

Su meile, Simbos mama